KİLİSEDE DEFİNE AVCISI RAHİP


Kilisede Define Avcısı Rahip!

Kilisede Define Avcısı Rahip!; Yunanistan’ın Fyska kasabasında ilginç bir hazine arama olayı yaşandı. Carkand adındaki rahip görevli olduğu kilisede bir polis komiseri ile hazine ararken yakalandı.

Rum Politis gazetesinin haberine göre, rahip ve komiser “efsaneye göre kilisede gizlenmiş olan hazineyi bulmak için” kilisenin içinde arama çalışması başlattı. Bir ihbar üzerine kiliseye baskın yapan Yunan polisi kilisenin içinde rahip ve komiseri hazine ararken yakaladı. Yakalanan rahip, “Burada hazine arıyorduk” dedi. Bazı haber siteleri ve gazeteler, “Kutsal ve aziz ne? Bazı rahiplerin hiç bir korkusu yok” yorumlarını yaptı.

SUNAĞIN ARKASINDA İKİ METRELİK DELİK

Polisler kilise içinde yaptıkları aramada, kilisenin içerisinde bulunan sunağın arkasında rahip ve komiserin hazine için iki metrelik delik açtığını belirledi. Hazine için delinen yerde; eldivenler, kürekler, kazmalar ve kum torbaları bulundu. Rahip ve komiser, “Kaçak kazı yapmak ve eski eserlere zarar vermek” suçlarından tutuklandı. Hazine aramasına 4 kişinin daha karıştığı ancak polisler gelmeden önce olay yerinden ayrıldığı belirtildi. Olayı savcılığa havale eden polis şimdi bu kişilerin peşinde.

Alıntı.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 yorum “KİLİSEDE DEFİNE AVCISI RAHİP

  • halil

    hocam bende bir işaret var ama şuana kadar kimse çözemedi,nasıl yardımcı olabilirsiniz, işarette sanki, anahtar, haç işareti ve gül bir arada kullanılmış gibi bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

    • hazineler Yazar

      Definecilikte haç işareti sembolü işaretinin anlamları haç sembolünün şekline göre değişmektedir. Definecilikte birden fazla haç işareti kullanılmaktadır. Define işaretleri bölümünü incelerseniz belki size yardımcı olacak bilgiler bulabilirsiniz. Anahtar kendi başına aç al anlamını taşıdığı gib farklı anlamlara da gelir. Çiçek işaretlerinin bulunduğu bölgede eski mezarlık alanı aramalısınız. Mezarlık alanda farklı olan bir mezar olmalı. Bu mezar üstünde de çiçeği anımsatan işaretler olabilir. bu hedefi aramalısınız.